Продажа квартир на первом этаже. Хороша ли квартира на первом этаже? Однокомнатная квартира на первом этаже. Полезные самоделки для дома. Самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Оформление покупки авто. Быстрое оформление договора купли продажи авто. Порядок оформления авто. Кредит на развитие бизнеса. Где взять кредит для бизнеса. Кредит на развитие малого бизнеса. Уроки создания сайта на joomla. Лучшие joomla уроки бесплатно. Joomla интернет магазин уроки.
Joomla seo плагины. Joomla seo оптимизация. Настройка seo joomla. Ремонт дома своими руками. Как начать строить дом своими руками. Строительство дома с нуля. Seo продвижение сайтов. Качественная seo оптимизация сайта. Seo оптимизация своими руками.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами

АвторизаціяЦентр зайнятості


Ярмарок вакансій
Вівторок, 23 квітня 2019, 09:59

IMG 8641Одним із найдієвіших способів надання допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцям – у якісному підборі кадрів, є проведення ярмарку вакансій. Безпосереднє спілкування роботодавців з претендентами у присутності працівників центру зайнятості дає ефективний результат. Для пошуку кандидатів на вакантні місця 22 квітня 2019 року у Володарській філії Київського обласного центру зайнятості було проведено ярмарок вакансій.
В роботі заходу взяли участь:
директор Володарської філії Київського обласного центру зайнятості Володимир Яценко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Любов Бучок, директор ТОВ «Ресурс» Мечислав Цісельський, приватний підприємець Анатолій Огороднік, представники ПП «ІНЖБУДТОРГ», КП Володарської селищної ради «Володарка».

Роботодавці представили актуальні вакансії на ринку праці Володарщини – підсобний робітник, продавець непродовольчих товарів, маляр, муляр, лицювальник, штукатур, слюсар-сантехнік, покрівельник ,машиніст бульдозера, водій-навантажувача, електрослюсар, вантажник, електрогазозварник.
Ярмарок вакансій організовано та проведено з метою надання громадянам інформації про наявність вільних робочих місць, викликати зацікавленість роботодавців можливістю підбору необхідних їм працівників, сприяти прямому контакту тих, хто пропонує роботу, і тих, хто її шукає. Присутні мали можливість познайомились з діяльністю підприємств, умовами праці, отримати вичерпні відповіді на задані питання.
Ярмарок вакансій відвідали
30 безробітних та незайнятих громадян. В результаті проведеного заходу 4 особи виявили бажання пройти співбесіду.
Роботодавці, які брали участь в проведенні ярмарку вакансій відзначили важливість проведення такого заходу та можливість реально підібрати собі необхідних працівників.

 
Підсумки роботи Володарської районної філії КОЦЗ за березень 2019 року
Середа, 17 квітня 2019, 11:02

Протягом березня 2019 року послугами Володарської районної філії КОЦЗ скористались 911 громадян. Отримали статус безробітного 41 особа, з них 19 осіб становили жінки, 12 осіб – молодь у віці до 35 років, 16 осіб, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштування, а також 1 особа з інвалідністю.

За даний період службою зайнятості було працевлаштовано 170 громадян. Середній розмір допомоги по безробіттю становив 3559 грн.

В звітному періоді проводилась робота по залученню безробітних до громадських та тимчасових робіт. В березні участь в тимчасових та громадських роботах прийняло 241 особи.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці 112 безробітних громадян проходили професійне навчання , перепідготовку або підвищення кваліфікації за професіями, які користуються попитом на місцевому ринку праці. Навчання здійснювалось під конкретне замовлення роботодавця.

329 безробітних громадян відвідало 20 профконсультаційних та профінформаційних семінарів та один День відкритих дверей на виробництві.

Було проведено 1 інформаційний семінар для працівників закладів загальної середньої освіти.

Також профорієнтаційними послугами було охоплено 177 учнів випускних класів, для яких було проведено 2 тематичні уроки та День відкритих дверей служби зайнятості.

Загалом, клієнти служби зайнятості протягом березня 2019 року отримали 701 профорієнтаційну послугу.

 
ЯРМАРОК ПРОФЕСІЙ У ВОЛОДАРЦІ
Понеділок, 08 квітня 2019, 15:14

IMG 8615Вибір професії – один з найскладніших і найвідповідальніших кроків у житті молодої людини. Обрати професійне майбутнє молоді допомагає служба зайнятості. Так, 05 квітня 2019 року в приміщенні Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся ярмарок професій для випускників шкіл селища Володарка та району.

Вже зранку в актовому залі школи було гамірно і багатолюдно. Адже на ярмарку зібралися представники 18 навчальних закладів та більше 200 випускників і їх вчителів.

Свої навчальні заклади презентували освітяни району та області, Вищі навчальні заклади представляли Національний транспортний університет, Національний університет біоресурсів і природокористування, Національний університет державної фіскальної служби, Університет економіки та права «КРОК», Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», Європейський університет,Уманський національний університет садівництва, Національний університет харчових технологій, Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації, Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». Крім вишів, були представлені й численні професійно-технічні навчальні заклади, адже сьогодні саме робочих рук бракує на українському ринку праці. Загалом на ярмарку професій кожен випускник міг знайти собі фах до вподоби - освітяни пропонували професійну підготовку за різними профілями: природничими, гуманітарними, технічними, економічними, медичними, мистецькими тощо.

Усі запрошені представники навчальних закладів намагалися якомога більше розповісти про цікаве й насичене студентське життя, показати відеоролики, похвалитися здобутками й перемогами. Старшокласники цікавилися правилами вступу, професіями, які можна здобути, умовами навчання та проживання, перспективами працевлаштування та кар’єрного росту. Розпитували не лише викладачів, а й студентів.

Листівки, буклети, відео презентації – це неповний перелік інформаційно-довідкових матеріалів, якими могли скористатися учасники ярмарку.

Також випускники отримали інформацію про ринок праці, навчальні заклади, за якими здійснює підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації служба зайнятості, можливість пройти онлайн-тестування за допомогою діагностичного комплексу «Моя професія: консультаційна мережа».

За активну участь у проведенні ярмарку представники навчальних закладів отримали подяки.

Директор Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості Володимир Яценко зазначив: «Ми прагнули, щоб ярмарок професій був корисним, пізнавальним, сучасним та ефективним. Сподіваємося, що завдяки тісній співпраці служби зайнятості та навчальних закладів, випускники отримали не тільки актуальну і корисну інформацію, а й гарний настрій, заряд енергії та оптимізму.»

 
Інноваційні підходи у профорієнтаційній роботі з учнівською молоддю
Понеділок, 01 квітня 2019, 09:53

IMG 846629 березня 2019 року в Володарській районній філії КОЦЗ пройшов семінар з психологами та педагогами закладів загальної середньої освіти району.

Проблема професійної орієнтації учнівської молоді не нова, але дуже актуальна, тому державна служба зайнятості вважає саме професійну орієнтацію своїм основним та головним напрямком роботи з молоддю.

Метою даного заходу було ознайомлення з сучасними методами профорієнтації молоді, в тому числі з діагностичним комплексом «Моя професія: консультаційна мережа».

Директор філії Володимир Яценко ознайомив присутніх з ситуацією на ринку праці та виявив сподівання, що співпраця служби зайнятості та шкіл району допоможе учнівській молоді зробити свідомий вибір майбутньої професії.

Презентуючи веб-базову платформу он-лайн профорієнтаційного тестування «Моя професія: консультаційна мережа» провідний спеціаліст сектору активної підтримки безробітних Лідія Когут повідомила, що проходження тесту гарантує високу результативність діагностики та максимально приближений професійний вибір для людини та наголосила на необхідності комплексного підходу у роботі з учнями починаючи з 8 класу, використовуючи різноманітні форми роботи.

У ході семінару всі учасники додатково ознайомились з графіком проведення профорієнтаційних заходів, отримали відповідні роздаткові матеріали, контакти, обмінялись думками з даного питання та погодили плани на найближчий час.

 
День відкритих дверей
Четвер, 21 березня 2019, 17:36

IMG 8430У Володарській районній філії Київського обласного центру 20 березня 2019 року зайнятості відбувся День відкритих дверей.

На захід завітали учні 10 та 11 класу Володарських ЗОШ №1 та №2, студенти Володарського аграрного професійного ліцею, вчителі.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор філії, Володимир Яценко, який зауважив, що часто молодь при виборі професії керується модою та престижністю, а не реальними можливостями та потребами ринку праці і побажав зробити вдалий вибір свого професійного майбутнього, адже це свого роду інвестиція, яка гарантує задоволення від результатів своєї праці та кар’єрне зростання.

Фахівці служби зайнятості провели екскурсію, під час якої учні ознайомились з послугами, які надаються шукачам роботи та роботодавцям, з актуальними вакансіями на місцевому ринку праці, а також мали змогу за допомогою татч-скрину спробувати знайти роботу, яка їх зацікавила.

В профорієнтаційному секторі увагу учнів привернули папки з описом професій та паспортами навчальних закладів, де можна ці пофесії здобути.

Провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Лідія Когут провела презентацію діагностичного комплексу «Моя професія: консультаційна мережа», який дає можливість визначитись з вибором професії чи сфери діяльності. Також діти із задоволенням переглянули відеоролик з даної тематики та виявили зацікавленість у профорієнтаційному тестуванні.

Всього в заході участь взяло 102 учні та вчителі.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 19