Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами

АвторизаціяДВС


Як отримати аліменти, якщо платник проживає за кордоном?
Вівторок, 16 квітня 2019, 13:16

Шлюбна статистика останніх років яскраво демонструє збільшення кількості випадків, коли громадяни України поєднують свою долю з іноземцями. Для прикладу, лише за минулий рік органами ДРАЦС України зареєстровано 16 342 інтернаціональні шлюби. Однак, на жаль, інколи такі стосунки закінчуються розлученнями, а, відтак, існує гостра необхідність врегулювати правовідносини, що виникають у цій площині.

Одним із питань, яке стоїть перед колишнім подружжям є питання порядку надання коштів на утримання дітей. Так, наприклад, якщо один із колишнього подружжя проживає за кордоном, а інший залишається жити з дитиною в Україні, то у останнього є можливість витребувати відповідні кошти. Існує спрощений порядок такої процедури – наголошуємо, що такий механізм застосовується виключно у випадках, коли платник аліментів перебуває в одній нижчезазначених країн: Австралія,   Алжир,   Аргентина, Барбадос, Бельгія, Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Буркіна-Фасо, Ватикан, Великобританія, Гаїті, Гватемала, Греція, Данія, Еквадор, Естонія, Ізраїль, Ірландія, Іспанія, Італія, Кабо-Верде, Казахстан, Кіпр, Киргизстан, Колумбія, Німеччина, Ліберія, Люксембург, Македонія, Мексика, Молдова, Монако, Марокко, Нігер,   Нідерланди,   Нова Зеландія,   Норвегія,   Пакистан,   Польща, Португалія, Румунія, Сейшели, Сербія, Словаччина, Словенія, Суринам, Туніс, Туреччина, Уругвай,   Угорщина,   Філіппіни, Фінляндія, Франція, Хорватія, Центральноафриканська Республіка, Чехія, Чилі, Швейцарія, Швеція, Шрі-Ланка (далі – Договірні Сторони).

Якщо позивач проживає на території України, а відповідач – за кордоном – позовну заяву можна подати до місцевого суду за місцем проживання чи перебування позивача. Якщо обидва проживають за кордоном – підсудність справи визначатиме суддя Верховного Суду України. Винятком є ситуація, коли згідно із законодавством Договірної Сторони вирішення питання здійснюється за місцем проживання відповідача. У разі ухвалення рішення про стягнення аліментів особа-стягувач має подати відповідне клопотання про визнання і виконання рішення, яке має містити наступну інформацію:

     а) повне ім'я боржника,   дату   народження, громадянство та, наскільки це відомо стягувачу, його адреси протягом останніх п'яти років, рід занять і місце роботи і, по можливості, фотокартку;

     б) наявні   відомості про фінансові та сімейні обставини боржника, у тому числі інформацію про належне йому майно;

     в) будь-яку іншу інформацію, що може сприяти встановленню місцезнаходження боржника чи виконанню   клопотання   або   яка визначена відповідною Договірною Стороною як необхідна.

До клопотання додаються належним чином оформлені судом, що виніс рішення, такі документи:

     а) копія судового рішення;

     б) довідка про те, що рішення набрало законної сили;

в) довідка про часткове виконання або невиконання рішення на території України;

     г) довідка   про те, що відповідач був належним чином повідомлений про день судового засідання, та копії документів, що це підтверджують, якщо відповідач не брав участі в судовому засіданні;

     ґ) копія протоколу судового засідання (або журналу судового засідання), під час якого справу про стягнення аліментів було розглянуто по суті;

     д) фотокартка стягувача.

У разі, коли відсутнє рішення суду України про стягнення коштів, або коли згідно із законодавством Договірної Сторони вирішення питання здійснюється за місцем проживання відповідача, або коли потребує вирішення питання про зміну розміру аліментів, до відповідної Договірної Сторони надсилаються документи, необхідні для розгляду справи по суті. Заява про стягнення аліментів чи додатки до неї повинні містити таку інформацію та документи:

     а) повне   ім'я   відповідача (боржника), дату народження, громадянство та, наскільки це відомо позивачу,   його   місця проживання протягом останніх п'яти років, рід занять і місце роботи, фотокартку (за наявності);

     б) відомості про фінансові та сімейні обставини відповідача, у тому числі інформацію про належне йому майно;

     в) відомості про фінансові та сімейні обставини позивача (заявника), у тому числі довідку про доходи;

     г) засвідчену   копію   документа,   що підтверджує ступінь родинних зв'язків між відповідачем та особою, на користь якої вимагаються аліменти (наприклад, свідоцтва про народження, рішення суду про встановлення батьківства тощо);

     ґ) фотокартку позивача;

     д) будь-яку іншу інформацію, що може сприяти встановленню місцезнаходження відповідача (боржника) чи виконанню клопотання, або яка визначена відповідною Договірною Стороною як необхідна;

     е) нотаріально засвідчене доручення, яке уповноважує орган, що приймає, відповідної Договірної Сторони діяти від   імені позивача, або інформацію про будь-яку іншу особу, уповноважену діяти від імені позивача.

Коли заява стосується вирішення питання про зміну розміру аліментів, замість документа, зазначеного в підпункті «г» надається засвідчена копія судового рішення чи іншого документа, яким установлено розмір аліментів.

Обидві процедури відбуваються за однаковим алгоритмом. Всі документи мають бути надіслані українською мовою разом з перекладом на офіційну мову Договірної Сторони до Міністерства юстиції України через територіальне управління юстиції. Документи повертаються ініціатору звернення у разі, якщо вони   не   відповідають вимогам законодавства з роз'ясненням причин повернення. Міністерство юстиції України письмово повідомляє заявника (стягувача) про хід та результати розгляду документів.

Тож не нехтуйте існуючими можливостями та забезпечте своїй дитині право на гідне майбутнє!

 
Відповідальне батьківство як робота!
П'ятниця, 05 квітня 2019, 11:30

Всі ми звикли розуміти, що такі поняття як батько і матір – це найголовніші люди в нашому житті. Ми знаємо, що для того, щоб бути гарними батьками, треба належним чином виконувати свої батьківські обов’язки, любити і піклуватись про свою дитину. Але, на жаль, в нашому суспільстві є люди, які не вважають за потрібне дарувати своїм дітям батьківське тепло, піклування, ласку, що призводить до того, що таке поняття як «сирітство» стає надзвичайно актуальним в наш час.

Згідно з Законом України “Про охорону дитинства ” визначено, що батьки або особи, які їх замінюють, зобов’язані виховувати дитину, піклуватися про її здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, створювати належні умови для розвитку її природних здібностей, поважати гідність дитини, готувати її до самостійного життя та праці.

Шановні батьки!!!

Звертаємось до вас, сподіваючись на розуміння. Разом із статусом батьківства ви набуваєте прав, обов’язків та несете відповідальність за розвиток та виховання своєї дитини.

Останнім часом політика нашої держави спрямовує громадян на підвищення народжуваності, підвищуючи виплати на кожну дитину, обговорюючи можливі заборони абортів. Але треба в першу чергу розцінювати свої можливості і зрозуміти для самих себе, чи готові ви стати люблячими батьками та дарувати своїм дітям турботу й увагу.

З відповідальністю підходьте до вибору майбутнього партнера, з яким ви створюватимете сім’ю та виховуватимете спільних дітей, адже не можна нарікати свою ще ненароджену дитину на проживання в складних життєвих обставинах, в сім’ї, якій вона не буде потрібна і весь час буде обмежена в певних потребах, що в свою чергу може нести загрозу її життю та здоров’ю.

За невиконання або неналежне виконання своїх обов’язків щодо виховання дітей батьки можуть бути притягнені до різних видів юридичної відповідальності (штраф, позбавлення батьківських прав, позбавлення волі).

Обов’язки батьків добре висвітлені в ст. 150 Сімейного кодексу України, згідно з якою батьки зобов’язані: виховувати дитину в дусі поваги до прав та свобод інших людей, любові до своєї сім’ї та родини, свого народу, своєї Батьківщини; піклуватися про здоров’я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток; забезпечити здобуття дитиною повної загальної середньої освіти, готувати її до самостійного життя; поважати дитину.

 
Податкова знижка на навчання
П'ятниця, 05 квітня 2019, 10:10

Додаток 2 плакат 1

 
ПРОЦЕДУРА ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ. КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛО ПЕТРЕНКО
П'ятниця, 29 березня 2019, 14:36

Доброго дня! Я - переселенець з нині окупованої території у Луганській області, хочу взяти участь у виборах Президента України, які відбудуться в неділю. Поясніть будь-ласка, чи маю я право брати участь у голосуванні і що для цього потрібно?
Микола Саєнко

Перш за все, хочу наголосити, що невід'ємним правом громадянина України є право вільно обирати владу. Проголосувати на виборах президента, звичайно, зможуть і внутрішньо переміщені особи.

Далі проінформую вас щодо того, як перевірити себе у списках виборців та порядку голосування.

Як перевірити себе у списках виборців? 
Це можна зробити в особистому кабінеті виборця на веб-сайті Державного реєстру виборців: drv.gov.ua або на виборчійдільниці.

Як змінити місце голосування?
Для цього потрібно зробити 2 простих кроки:
1. До 25 березня (або 15 квітня напередодні другого туру) включно необхідно звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців за місцем перебування на день виборів або за місцезнаходженням виборчої дільниці, де буде зручно голосувати, або за місцем реєстрації проживання.
2. Подати заяву про тимчасову зміну місця голосування.

Які документи потрібні для зміни місця голосування?
Паспорт громадянина України (у вигляді книжечки або картки) чи тимчасове посвідчення громадянина України;
посвідчення військовослужбовця/військовий квиток (для військовослужбовців строкової служби);
документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування:
- довідка з місця навчання;
- посвідчення про відрядження;
- проїзні документи;
- договір оренди житла тощо.

Наголошую! Виборцям, адреса реєстрації яких знаходиться на території тимчасово окупованих територій ОРДЛО та АР Крим, не потрібно подавати документи, які підтверджують необхідність зміни місця голосування!

Як дізнатись про зміну місця голосування?
Після задоволення заяви про зміну місця голосування виборцю видається відповідне посвідчення. Далі необхідно перевірити себе у списку на виборчій дільниці, яку визначено місцем голосування упосвідченні або в особистому кабінеті виборця на веб-сайті Державного реєстру виборців: drv.gov.ua.

Детальніше...
 
Як виконати рішення суду? Консультація Міністра юстиції
Понеділок, 25 березня 2019, 09:30

Вітаю, пане Міністре! Чи не могли б ви мені відповісти на декілька запитань щодо виконання рішення суду? Маю на руках рішення суду і не знаю, що робити з ним далі.

З повагою, Олександр Рева

Що таке виконавче провадження?

Виконавче провадження – це завершальна стадія судового провадження. В Україні рішення суду може виконуватись як у добровільному, так і  у примусовому порядку.

Сторонами виконавчого провадження є стягувач і боржник. Стягувачем є особа, на користь чи в інтересах якої видано виконавчий документ.

Який порядок виконання рішення суду у добровільному порядку?

Боржник, за власним волевиявленням, може виконати рішення суду добровільно. У разі добровільного порядку виконання рішень про стягнення періодичних платежів,  виконавчий документ разом із заявою може бути надісланий стягувачем підприємству, установі, організації, фізичній особі - підприємцю, які виплачують боржнику відповідно заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи.

Який алгоритм дій у випадку примусового стягнення заборгованості з боржника?

У разі задоволення судом вимог про сплату заборгованості, якщо боржник добровільно не виконує рішення суду, стягувач має право пред’явити виконавчий документ для примусового виконання. Для цього потрібно:

  • звернутися до суду, який розглядав справу, із заявою про видачу судового наказу або виконавчого листа;
  • написати заяву до державної виконавчої служби або приватного виконавця із проханням примусового стягнення заборгованості із боржника;
  • сплатити авансовий внесок до органу ДВС, куди буде подано виконавчий лист або до приватного виконавця;
  • подати заяву з копією квитанції про сплату авансового внеску до ДВС або приватного виконавця.

Які строки пред’явлення виконавчих документів?

Виконавчі документи можуть бути пред’явлені до примусового виконання:

  • протягом 3-х років, з наступного дня після набрання рішенням законної сили, а якщо рішення підлягає негайному виконанню - з наступного дня після його прийняття.
  • протягом 3-х місяців, якщо мова йде про посвідчення комісій по трудових спорах та виконавчі документи, за якими стягувачем є держава або державний орган.
  • протягом усього періоду, у справах про стягнення аліментів, відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок каліцтва чи іншого ушкодження здоров’я, втрати годувальника тощо.

Якщо стягувач пропустив строк пред’явлення виконавчого документа до виконання, він має право звернутися із заявою про поновлення такого строку до суду, який розглядав справу.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 19